Parostatkiem w piękny rejs – Krzysztof Krawczyk ✘ Pieńczak – DAMSKA

Parostatkiem w piękny rejs – Krzysztof Krawczyk ✘ Pieńczak – DAMSKA

95,00 

XSSML
Wyczyść
Kod produktu: Nie dotyczy Kategoria:

W starym albumie u mego dziadka jest takie zdjęcie, istny cud. Płynący w falach, wśród mewek stadka, statek na parę sprzed lat stu.
Lato, plaża, słońce i relaks. Do tego przyjemna muzyka i dobra zabawa. Poczucie swobody i wolności. Balanga, szum fal i schłodzony drink. Kąpielowy kostium włóż i na pokładzie ciało złóż. Bo tutaj szum maszyny, bo tutaj głosem dziewczyny tak cudnie śruba gra.

Tomasz Pieńczak
Ilustrator & designer. Twórca marki GRUO. Właściciel oryginalnego stylu i ogromnego talentu odtworzenia sytuacji codziennych, satyrycznych jak i szokujących. Dbający o każdy detal. Wraz z Asią- swoją żoną, prowadzą bloga Small Travellers, na którym opisują swoje podróże i udzielają praktycznych porad z tym związanych. Tworzy m.in. dla: Abstrachuje, Pismo Magazine, Łomża Jasne Pełne, Max Flo, Szosa Magazine, Ras Luta i wiele, wiele innych. Dziś jednak odpływa parostatkiem w piękny rejs.

Razem budujemy wspólne dobro. Kupując nasze produkty wspierasz scenę muzyczną, artystyczną. W aktualnym projekcie przyczyniasz się do tworzenia nowego teledysku Krzysztofa Krawczyka. Bądź z nami i sprawdzaj na bieżąco, co jeszcze będzie się tu działo. Już lada moment kolejny artysta: Junior Stress we własnej osobie!

Niech muzyka wypłynie na ulice, a sztuka ulicy przesiąka muzykę!

• tpienczak.com
• instagram.com/tpienczak
• gruo.eu

Damska: [obwód w klatce / długość]

XS: 46 / 60
S: 48 / 62
M: 51 / 64
L: 54 / 66

➤ Anetka ma 172cm wzrostu na sobie ma rozmiar M
ubrania szyte w: Łódź

Dodatkowe informacje

Rozmiar

XS, S, M, L

0

DO GÓRY

X